אצלנו תמצאו מבנים ושטחים
מסחריים להשכרה

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים

  משרדים

  משרדים להשכרה אשדוד

  יותר ויותר חברות הן מאזור הדרום והן מאזור המרכז (חולון, בת ים , ראשון לציון  וכדומה) מעבירים את משרדי חברתם, ומחפשים משרדים להשכרה אשדוד. הסיבות להפיכתה של אשדוד לעיר אשר מספר משכירי המשרדים בה בתנופה רחבה נובעים מכמה סיבות. סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט , הינה חברת נדל"ן רחבת היקף המבצעת פרויקטים רבים בעיר אשדוד, ביניהם תמ"א 38, פינוי ובינוי, נדל"ן מניב, השגרת נכסים ובניית נכסים ועוד. יחד נפרט את הסיבות לגדילת הביקוש בכל הנוגע והשכרת משרדים בעיר.

  משרדים להשכרה אשדוד – תעשיית מסחר והייטק מתפתחת

  העיר אשדוד מתפתחת בקצב מסחרר ובהתאם ענף התעסוקה, ההייטק והמסחר. כל אלו מובילים לגידול בביקוש משרדים להשכרה אשדוד ובמאמר זה בסביר את כל הסיבות לכך:

  • התפתחות ענף הייטק בעיר – ענף ההייטק המתפתח ללא ספק חלק חשוב ומשמעותי בענף התעסוקה והמשק הישראלי. ענף זה צובר תאוצה רבה באזור העיר אשדוד, וכן ישנו פיתוח של פארק הייטק בעיר. הגעתם של חברות הייטק רבות לעיר מזמנת חברות הייטק וסטרטאפ נוספות, הן בשל שיתופי פעולה והן בשל ההבנה כי מדובר באזור בהמכיל אנשי הייטק רבים.
  • קרבה יחסית לאזור המרכז במחירי השכרה נמוכים בהרבה – אשדוד אומנם חלק ממחוז דרום הארץ, אך הינה נחשבת לחלק הדרומי של גוש דן (הידוע בעלויות השכירות של מבני עבודה ודיור גבוהים במיוחד) כך למעשה, העיר אשדוד מאפשרת השכרת משרדים הקרובים לאזור גוש דן , במחירים נמוכים בהרבה משאר ערי אזור המרכז וגוש דן. בנוסף, חשוב לציין כי בעיר אשדוד תשתיות התעבורה השתפרו והשתכללו מאוד. כיום, נתן לנוע ברכבת מאשדוד לתל אביב בכ-40 דקות בלבד.
  • פיתוח העיר וגידולה – פיתוח העיר וגידולה מביא כמובן לביקוש של עסקים ושירותים שונים. אלו מובילים להקמת משרדים, וכמובן גידול הביקוש להשכרת המשרדים.

  כל הסיבות הללו הופכות את העיר אשדוד לעיר תעשייתית מתקדמת ומתפתחת ביותר אשר כמות משרדים ומקומות העבודה בה הולך וגדל.

  פנו אל חברת נדל"ן מקצועית

  סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן רחבת היקף, הכוללת השכרת ופיתוח פרויקטים של משרדים בעיר אשדוד.

  אצלנו תמצאו מבנים ושטחים
  מסחריים להשכרה

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים

   יזמות נדל"ן

   חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת הקיף אשר בין פעילותיה היא מבצעת פרויקטים רבים של יזמות נדלן. מזה בעצם יזמות נדל"ן? ומה היא כוללת? יזמות נדלן הינה שם כולל לביצוע פרויקטים והליכי קנייה שיפוץ וסחר בעולם הנדל"ן. בכל מקרה על יזם הנדל"ן להכיר את תחום הנדל"ן בצורה מקיפה, לזהות מגמות בעולם הנדל'ן, וכן את האזורים, השטחין והקרקעות, בעלי הפוטנציאל הנדלנ"ני הטוב ביותר. חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת הקיף המבצעת פרויקטים של יזמות נדל"ן

   חברת יזמות נדל"ן מובילה

   יזמי הנדל"ן קונים קרקעות ובונים עליהם חללי מגורים או עבודה בעלי פוטנציאל נדל"ני לאחר בניית יחידות המגורים או חללי העבודה, מבנים אלו ימכרו או ינתנו לשכירות על ידי יזם הנדל"ן. ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה. אך אין אלו רק תחומי פעילותה. חברת ג'נרל אינבסטמנט מבצעת: פיתוח וביצוע פרויקטים של פינוי ובינוי (הריסת מבנים ישנים והקמת מבנים חדשים בשטח), פיתוח וביצוע פרויקטים של תמ"א 38 (שיפוץ, שימור והשבחת חללי בנייני מגורים ישנים), נדל"ן מניב (קניית נכסים והשכרתם), שירותי ניהול ואחזרת מבנים. בנוסף חברת ג'נרל אינבסטמנט לוקחת חלק בענף הדלק.

   עולם יזמות הנדל"ן

   יזמות נדלן הינה שם כולל לביצוע פרויקטים והליכי קנייה שיפוץ וסחר בעולם הנדל"ן. יזמות נדל"ן כוללת למעשה את הפרמטרים הבאים: קניית נכסים והשכרת נכסי, יזמי הנדל"ן רוכשים נכסים שונים ביניהם יחידות דיור ומגורים, משרדים וחללי עבודה, וכן חללי חנויות ומסחר. לאחר רכישות אלו יזמי הנדל"ן משכירים נכסים אלו (מה שקרוי נדל"ן מניב).השבחת נכסים, השבחת נכסים הינה רכישה של מבני מגורים וחללי עבודה ומסחר ישנים, שיפוצם, השבחתם ושדרוגם. לאחר השבחת הנכס יזמי הנדל"ן ישכירו או ימכרו נכס זה. סחר בקרקעות, יזמי נדל"ן קונים ומוכרים קרקעות (חלקן מופשרות לבניה וחלקן לא) בעלי פוטנציאל נדל"ני.

   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מחפשים חנויות להשכרה?

   תקופת הקורונה הובילה לשינוי בהרגלי הצריכה של הישראלים וכן הרגלי הצריכה בעולם. שיוני זה כלל שימוש נרחב בפלטפורמות הדיגיטליות לצורכי קנייה וסחר. אך יחד עם זאת הביקוש עבור חנויות להשכרה רק הולך וגובר. ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת היקף אשר מספקת חנויות להשכרה באזורי הדרום והמרכז, ויחד נסביר במאמר זה מדוע הביקוש לחנויות להשכרה עדיין גבוה מאוד, ועל כן ישנו צורך לפנות לחברת השכרת חנויות ומבנים מקצועית.

   חברת ג'נרל אינוויסמנט, הינה חברת נדל"ן מקצועית ורחבת היקף. בין שירותיה היא מספקת חנויות השכרה, בצעת פרויקטים של יזמות נדל"ן, פינוי בינוי , תמ"א 38, אחזקה וניהול ומבנים וכודמה. אם אתם מחפשים חנויות להשכרה פנו אל חברת ג'נרל אינוויסמנט ותזכו לשירות מקצועי ואדיב.

   מחפשים דירות חדשות למכירה?

   דירות חדשות הפכו למבוקשות יותר ויותר בשנים האחרונות ועל כן ישנם פרויקטים חדשים של בנית מבניי מגורים וכן שכונות מגורים חדשות בכל עיר ואזור. אך יחד עם זאת מציאת דירה חדשה הינה הליך פשוט כלל וכלל, ועל כן רבים פונים אל אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן. חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן מקצועית מנוסה מאין כמותה, אשר מספקת דירות חדשות למכירה.

   חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת היקף, הכוללת מכירת דירות חדשות, השכרת מבני משרדים וחנויות, ביצוע פרויקטים של פינוי ובינוי, ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ועוד. אם אתם מחפשים דיירה חדשה למכירה פנו אל חברת ג'נרל אינבסטמנט ולא תצטערו.

   מחפשים דירות חדשות להשכרה או לרכישה?

   מחפשים דירות חדשות להשכרה? דירות חדשות הפכו למבוקשות יותר ויותר בשנים האחרונות ועל כן ישנם פרויקטים חדשים של בנית מבניי מגורים וכן שכונות מגורים חדשות בכל עיר ואזור. אך, יחד עם זאת מציאת דירה חדשה הינה הליך פשוט כלל וכלל, ועל כן רבים פונים אל אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן. חברת סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן מקצועית מנוסה מאין כמותה, אשר מספקת דירות חדשות להשכרה ולמכירה.

   חברת סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן רחבת היקף, הכוללת מכירת והשכרת דירות חדשות, השכרת מבני משרדים וחנויות, ביצוע פרויקטים של פינוי ובינוי, ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ועוד. אם אתם מחפשים דיירה חדשה להשכרה או לרכישה, פנו אל חברת סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט ולא תצטערו.

   קידום אתרים קידום אתרים