אצלנו תמצאו מבנים ושטחים
מסחריים להשכרה

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים

  מכירה

  דירות חדשות באשדוד

  מחפשים דירות חדשות באשדוד? אשדוד עיר הנמל השוכנת ליד אשקלון ויבנה הפכה למבוקשת ונחשקת מאוד. רבים עוברים לעיר אשדוד וכן אוכלוסיית העיר גדלה. חברת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן המבצעת פרויקטים של יזמות נדל"ן, נדל"ן מניב, תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי ובינוי בעיר אשדוד. יחד נדון על התפתחות ענף הנדל"ן בעיר.

  ישנם יותר ויותר דירות חדשות באשדוד עקב התפתחות ענף הנדל"ן בעיר

  הביקוש לדירות חדשות באשדוד הולך וגובר, הסיבה כמובן קשורה להתפתחות העיר הן מבחינת מוקדי בילוי, תעסוקה ומסחר. לא רק זאת תשתיות התנועה בעיר התפתחו כך שכיום ניתן להגיע לתל אביב בפחות מ-50 דקות ברכבת. הפשרת הקרקעות, והקמת השכונות הצעירות בעיר הובילו משפחות צעירות רבות להתגורר בעיר ויחד איתם משקעי נדל"ן רבים החלו לזהות את העיר אשדוד כעיר עם פוטנציאל רב.

  נתוני נדל"ן הממחישים את התפתחות העיר וחידושה:

  לפי עיתון "כלכליסט" בכתבה אשר פורסמה בתאריך 09.09.2020, עלה כי בוצעו בעיר אשדוד במהלך שנת 2019 אושרו 12,445 יחידות דיור בפרויקטים של תמ"א 38, וכ-17,412 יחידות דיור  בפרויקטים של פינוי ובינוי.

  לפי נתוני האתר "מדלן,' גידול התשואה השנתית לבעלי נכסים באזור אשדוד הינו 2.88%, נתוני רווח גדולים למדי. בנוסף, ניתן לראות את זינוק המחירים ושווי הנכסים העולה מדי שנה באופן משמעותי ביותר בהשוואה לערים אחרות. כל הנתונים הללו הפכו את אשדוד לפנינת הנדל"ן המתפתחת באזור הדרום.

  אם גם אתם מעוניינים לקחת חלק מהתפתחות הנדל"ן בעיר, ולרכוש הכס כזה או אחר בעיר אשדוד – בין אם לצורכי השקעה או לצורכי מגורים, פנו אל חברה מקצועית בתחום.

  חברת נדל"ן איכותית ומקצועית אשר מכירה היטב את האזור

  חברת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן רחבת היקף. במסגרת פעילותיה מבצעת החברה פרויקטים שוני בעיר אשדוד הכוללים: תמ"א 38, פרויקטים של פינוי ובינוי בעיר, יזמות נדל"ן, פיתוח פרויקטים חדשים של בנייה, שירותי אחזקת מבנים ועוד.

  אצלנו תמצאו מבנים ושטחים
  מסחריים להשכרה

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים

   יזמות נדל"ן

   חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת הקיף אשר בין פעילותיה היא מבצעת פרויקטים רבים של יזמות נדלן. מזה בעצם יזמות נדל"ן? ומה היא כוללת? יזמות נדלן הינה שם כולל לביצוע פרויקטים והליכי קנייה שיפוץ וסחר בעולם הנדל"ן. בכל מקרה על יזם הנדל"ן להכיר את תחום הנדל"ן בצורה מקיפה, לזהות מגמות בעולם הנדל'ן, וכן את האזורים, השטחין והקרקעות, בעלי הפוטנציאל הנדלנ"ני הטוב ביותר. חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת הקיף המבצעת פרויקטים של יזמות נדל"ן

   חברת יזמות נדל"ן מובילה

   יזמי הנדל"ן קונים קרקעות ובונים עליהם חללי מגורים או עבודה בעלי פוטנציאל נדל"ני לאחר בניית יחידות המגורים או חללי העבודה, מבנים אלו ימכרו או ינתנו לשכירות על ידי יזם הנדל"ן. ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה. אך אין אלו רק תחומי פעילותה. חברת ג'נרל אינבסטמנט מבצעת: פיתוח וביצוע פרויקטים של פינוי ובינוי (הריסת מבנים ישנים והקמת מבנים חדשים בשטח), פיתוח וביצוע פרויקטים של תמ"א 38 (שיפוץ, שימור והשבחת חללי בנייני מגורים ישנים), נדל"ן מניב (קניית נכסים והשכרתם), שירותי ניהול ואחזרת מבנים. בנוסף חברת ג'נרל אינבסטמנט לוקחת חלק בענף הדלק.

   עולם יזמות הנדל"ן

   יזמות נדלן הינה שם כולל לביצוע פרויקטים והליכי קנייה שיפוץ וסחר בעולם הנדל"ן. יזמות נדל"ן כוללת למעשה את הפרמטרים הבאים: קניית נכסים והשכרת נכסי, יזמי הנדל"ן רוכשים נכסים שונים ביניהם יחידות דיור ומגורים, משרדים וחללי עבודה, וכן חללי חנויות ומסחר. לאחר רכישות אלו יזמי הנדל"ן משכירים נכסים אלו (מה שקרוי נדל"ן מניב).השבחת נכסים, השבחת נכסים הינה רכישה של מבני מגורים וחללי עבודה ומסחר ישנים, שיפוצם, השבחתם ושדרוגם. לאחר השבחת הנכס יזמי הנדל"ן ישכירו או ימכרו נכס זה. סחר בקרקעות, יזמי נדל"ן קונים ומוכרים קרקעות (חלקן מופשרות לבניה וחלקן לא) בעלי פוטנציאל נדל"ני.

   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מחפשים חנויות להשכרה?

   תקופת הקורונה הובילה לשינוי בהרגלי הצריכה של הישראלים וכן הרגלי הצריכה בעולם. שיוני זה כלל שימוש נרחב בפלטפורמות הדיגיטליות לצורכי קנייה וסחר. אך יחד עם זאת הביקוש עבור חנויות להשכרה רק הולך וגובר. ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת היקף אשר מספקת חנויות להשכרה באזורי הדרום והמרכז, ויחד נסביר במאמר זה מדוע הביקוש לחנויות להשכרה עדיין גבוה מאוד, ועל כן ישנו צורך לפנות לחברת השכרת חנויות ומבנים מקצועית.

   חברת ג'נרל אינוויסמנט, הינה חברת נדל"ן מקצועית ורחבת היקף. בין שירותיה היא מספקת חנויות השכרה, בצעת פרויקטים של יזמות נדל"ן, פינוי בינוי , תמ"א 38, אחזקה וניהול ומבנים וכודמה. אם אתם מחפשים חנויות להשכרה פנו אל חברת ג'נרל אינוויסמנט ותזכו לשירות מקצועי ואדיב.

   מחפשים דירות חדשות למכירה?

   דירות חדשות הפכו למבוקשות יותר ויותר בשנים האחרונות ועל כן ישנם פרויקטים חדשים של בנית מבניי מגורים וכן שכונות מגורים חדשות בכל עיר ואזור. אך יחד עם זאת מציאת דירה חדשה הינה הליך פשוט כלל וכלל, ועל כן רבים פונים אל אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן. חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן מקצועית מנוסה מאין כמותה, אשר מספקת דירות חדשות למכירה.

   חברת ג'נרל אינבסטמנט הינה חברת נדל"ן רחבת היקף, הכוללת מכירת דירות חדשות, השכרת מבני משרדים וחנויות, ביצוע פרויקטים של פינוי ובינוי, ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ועוד. אם אתם מחפשים דיירה חדשה למכירה פנו אל חברת ג'נרל אינבסטמנט ולא תצטערו.

   מחפשים דירות חדשות להשכרה או לרכישה?

   מחפשים דירות חדשות להשכרה? דירות חדשות הפכו למבוקשות יותר ויותר בשנים האחרונות ועל כן ישנם פרויקטים חדשים של בנית מבניי מגורים וכן שכונות מגורים חדשות בכל עיר ואזור. אך, יחד עם זאת מציאת דירה חדשה הינה הליך פשוט כלל וכלל, ועל כן רבים פונים אל אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן. חברת סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן מקצועית מנוסה מאין כמותה, אשר מספקת דירות חדשות להשכרה ולמכירה.

   חברת סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט, הינה חברת נדל"ן רחבת היקף, הכוללת מכירת והשכרת דירות חדשות, השכרת מבני משרדים וחנויות, ביצוע פרויקטים של פינוי ובינוי, ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ועוד. אם אתם מחפשים דיירה חדשה להשכרה או לרכישה, פנו אל חברת סי פורט מקבוצת ג'נרל אינבסטמנט ולא תצטערו.

   קידום אתרים קידום אתרים